~notițele unei mame ortodoxe~
Foarte frumos la voi! Vacanță plăcută! Vă îmbrățișez strâns!
Ce bine arata prăjiturile! As veni si eu in vacanta la tine! :))
Trimiteți un comentariu
În fiecare vară îmbrac aceeași rochie gri de in. O am de cincisprezece ani. Din rochia aceasta am purtat în pântece șase copii de atunc...
2 comentarii:
Foarte frumos la voi! Vacanță plăcută! Vă îmbrățișez strâns!
Ce bine arata prăjiturile! As veni si eu in vacanta la tine! :))
Trimiteți un comentariu